+90 (312) 315 87 16

deymaksan@gmail.com

+90 (312) 315 87 16
deymaksan@gmail.com
ÇADIR, HANGAR TESİSLERİ KURULUMU ve TEMİNİ
Kalın bezden veya keçe, deri, yahut kıl dokumadan yapılan, bir veya daha fazla direklere çakılıp kurulan barınma yeridir. Çadırlar, İnsanların çok eski zamanlardan beri kullandıkları bir barınaktır. Mimarlık, birçok unsurlarını çadırdan almıştır. Çadır yapılan bez, bu İş İçin kalın kendir İpliğinden dokunan ve «çadır bezi» denilen bir cins kumaştır.

Açık havada kurulup, sökülebilen ve kolayca taşınabilen dokumadan, keçe, bez, deri ve çuldan yapılan seyyar mesken, barınak. Göçebe hayatı sürdüren kavimler ve görevleri icabı sık sık yer değiştiren gezici ekipler tarafından kullanıldığı gibi, yaz tatillerinde dinlenme yeri olarak da kullanılır. Zelzele, su baskını, yangın gibi tabii afetler sonunda evsiz kalanların ilk barınakları çadırlardır.

Çadırlar çok eski zamanlardan beri insanların içinde hayat sürdüğü meskenler olmuştur. Bugün bile çoğu kabile ve kavimler tarafından çadır mesken olarak kullanılmaktadır.

Deymak Organik Tarım ve Hayvancılık tüm etkinlikleriniz ve ihtiyaçlarınız için çadır ve hangar temini etmenize, çadır ve hangar tesisleri kurmanıza yardımcı olmaktadır. Tesis kurulum ve tesis ekipman ihtiyaçlarınız için sürekli desteğimizle hep yanınızdayız.

Hakkımızda

Faaliyetlerimize başladığımız 2007 yılı itibariyle DEYMAK-İMZA YARKA olarak yumurtacı ve etlik Yarka yetiştiriciliği profosyonel TAVUKÇULUK(et ve yumurta) tesis kurulumları, son yıllarda da salma ve organik tavukçuluk..

Bize Ulaşın

Öz Ankara Top. Sit. 1. Blok No: 13 GİMAT/ ANKARA
+90 (312) 315 87 16
+90 (505) 113 14 00
deymaksan@gmail.com

Yerimiz

Sitemizdeki Verilerin İzinsiz Kopyalanması ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılması Yasaktır.
Copyright © 2017 Deymak Organik Tarım ve Hayvancılık | Tüm hakları saklıdır 2017.