+90 (312) 315 87 16

deymaksan@gmail.com

+90 (312) 315 87 16
deymaksan@gmail.com
PREFABRİK TESİSLER KURMA
Günümüzde Emlak ilanlarına prefabrik Konutları'nda yer aldığını görüyoruz. İnsanlar öncelikle olmasına kaliteli pratik ve kısa sürede teslim olmasına değer veriyorlar. Bu açıdan yaklaştığımızda prefabrik konutlar beton yapıya göre öndedir.

Günümüzde prefabrik yapılar çok sistemli parçadan oluştuğundan, birçok amaca hizmet etmektedir.Prefabrik yapılar tek katlı çift katlı ve 60 70 metrekare gibi ölçüler de olabilir. Bahçe evi Cafe gibi veya Düğün Salonu olarak da yapılabiliyor.

Prefabrik yapıları oluşturan malzemelerin kalitesine dikkat etmek gerekiyor. Prefabrik Yapılarda dış yüzey yalı baskı şeklinde olabiliyor. Bu ürünler çok Kompleksi bir şekilde son yüzyılda tutunmaya başlandı. Prefabrik yapılar depreme dayanıklı mı? Diye sorabilirsiniz. Evet ,ama bu üründe en çok şuna da dikkat etmek gerekiyor kullanılan malzemeler kaynaklı mı? vidalı sistem mi? , size düşen görevler, ne kadar sürede teslim edilebileceği daha sonra servis hizmetinin verilip verilmediği gibi konular da kendi içinde çok önemlidir.

Deymak Organik Tarım ve Hayvancılık prefabrik tesisler kurmanıza yardımcı olur. Büyükbaş, küçükbaş hayvan barınakları ve kanatlı hayvan kümesleri, prefabrik çiftlik evleri kurmanızı sağlar. Tesis kurulum ve tesis ekipman ihtiyaçlarınız için sürekli desteğimizle hep yanınızdayız.

Hakkımızda

Faaliyetlerimize başladığımız 2007 yılı itibariyle DEYMAK-İMZA YARKA olarak yumurtacı ve etlik Yarka yetiştiriciliği profosyonel TAVUKÇULUK(et ve yumurta) tesis kurulumları, son yıllarda da salma ve organik tavukçuluk..

Bize Ulaşın

Öz Ankara Top. Sit. 1. Blok No: 13 GİMAT/ ANKARA
+90 (312) 315 87 16
+90 (505) 113 14 00
deymaksan@gmail.com

Yerimiz

Sitemizdeki Verilerin İzinsiz Kopyalanması ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılması Yasaktır.
Copyright © 2017 Deymak Organik Tarım ve Hayvancılık | Tüm hakları saklıdır 2017.